BTOOOM!

23. února 2013 v 19:47 | Ame
OBECNÉ
Typ: Série
Počet dílů: 12
Rok vydání: 2012
Žánr: seinen, psychologické, občas krev
Ke stažení zde: FlamingSoul nebo AnimeCzech

DĚJ
Sakamoto je NEET (mladý člověk, který se vykašlal na školu, nepracuje ani není v učení) a celé dny a noci hraje online hru s názvem BTOOOM! Účelem této hry, je jen pomocí různých druhů bomb zabít své protivníky, které je možné vyhledat pomocí radaru. Sakamoto je v této hře dokonce tak dobrý, že se dostane do desítky nejlepších hráčů světa. Svět BTOOOM! je pro něj vším a realitu zanedbává - odmítá si najít práci a neustále se hádá se svou matkou.
Jenže, co se stane, když se objeví na neznámém, neobydleném ostrově a je nucen hrát BTOOOM! na živo? Co když musí zabít dalších sedm lidí, jen aby se z ostrova dostal? Vše je rázem jinak. Protože tady nejde dát Retry ani Stop. Tohle je skutečná, ač děsivá realita.
Potkává postaršího Tairu s kterým uzavře dohodu, že se z ostrova dostanou společně a vyplašenou, mnohokrát málem znásilněnou Himiko. Ta odmítá jakýkoli kontakt s nějakým mužem.

OPENING
(přímo ho zbožňuji, song No pain, No game je prostě skvělý!)

DODATEK
Nádherné anime! Je vážně úžasné, zvlášť se mi líbí, že zde není žádná vyložené slabošská postava. O Himiko se nedá říct, že by byla nepoužitelná, naopak. O Sakamotovi nemluvě, toho prostě miluji. Tohle anime je trochu psycho, ale jen pokud se vžijete do postav. Je úžasné, jak člověka touha přežít dokáže vyburcovat k nemožným věcem. Rozhodně doporučuji, já sama jsem se od tohoto anime nemohla odtrhnout a jen doufám, že bude druhá řada :D
Jinak boje jsou úžasné, zvlášť to, že mají (nebo drtivá většina má) jen bomby a to různých typů.
Jediná věc, která mi vyloženě vadila, byl asi konec, jenže vzhledem k tomu, že je toto anime podle mangy, která je ještě stále ongoing, tak to chápu. Lepší takový konec, než aby si ho tvůrci nějak "vymysleli" podle sebe a jen to tím zkazili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama