Kuroshitsuji

23. února 2013 v 19:59 | Ame
OBECNÉ
Typ: Série
Počet dílů: 24
Žánr: drama, historické, démoni, smutné, komedie
Online zde: Shirai.cz (nutná registrace)

DĚJ
Ciel Phantomhive je třináctiletý šlechtic, jemuž vyvraždili rodinu a vypálili dům. S ním samým zacházeli hůř než se psem. Proto se Ciel rozhodne uzavřít kontrakt (smlouvu) s démonem, který mu bude sloužit a naoplátku dostane po splnění kontraktu jeho duši. Tomuto démonovi dá Ciel jméno Sebastian Michealis a udělá z něj svého komorníka. Ciel se snaží vypátrat vrahy svých rodičů a zároveň sloužit královně (celí děj se odehrává v Anglii), jako "Královnin hlídací pes".
Jenže od zjištění pravé identity Jacka Rozparovače ho čeká ještě mnoho nemilých překvapení a setkání...

OPENING

DODATEK
Tohle anime je podle mě celkem známé. Je na něj nespočet fanfikcí (není se čemu divit, když je tu tak zřejmý pairing Sebastian X Ciel). Mě samotné se tohle anime líbilo tak průměrně. Zamilovala jsem si například hudbu a ani grafika nebyla vůbec špatná. Příběh byl dobrý, ale mám tokový pocit, že by mohl být lepší.
Ohledně postav je to složitější. Velice jsem si oblíbila Ciela díky jeho povaze. Ano, někdo řekně, že Ciel je jen chladný narcista, ale jeho povaha je podle mě úžasná. Odhodlaná. A hlavně silná. Je pro mě velice silnou osobností. Dále je tu Sebastian. K němu mám jednu výtku: je to bishík. Asi si říkáte, co je na tom špatného? Jenže ono je na tom špatného hodně. Protože kvůli tomu, jak je Sebastian (přezdívaný Sebby, či Sebík) úžasný, dokonalý, dechberoucí, skvěle namluvený, omamný a k ošukání, tak se na Kuroshitsuji dívá plno dívek jen kvůli němu :/ Těmto dívkám, které zajímají jen scény se Sebastianem Michealisem, povětšinou unikne myšlenka tohoto anime.
O Grellovi se zmiňovat nebudu - je to jeden velký Fanservis XD

HODNOCENÍ
Grafika 8/10
Hudba 9/10
Děj 7/10
Postavy 7/10
Drama 7/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kia Kia | Web | 2. dubna 2013 v 23:08 | Reagovat

Tohle anime mě příjemně překvapilo v tom, že je tam hodně vtipu. Myslela jsem si, že to bude hrozně vážné a takové temné, ale zasmála jsem se hodněkrát :D Každopádně také je hodnotím velmi pozitivně ^^ (nejen kvůli Sebbymu, kdepak!) :D

2 Sasanka-chan Sasanka-chan | Web | 29. září 2013 v 17:57 | Reagovat

Toto anime jsem před nedávnem dokoukala a hodně se mi líbilo. Sice jsem se na to nedívala jen kvůli Sebastianovi, ale Sebby je prostě...prostě Sebby! xD Strašně se mi líbily ty jeho hlášky a takhle, třeba to jeho "Jémine, to už je hodin. Asi nestihnu připravit večeři." když tam shodí ty dva týpky v autě ze skály. xD Ale je až mou druhou nejoblíbenější postavou. Moje srdce si získal Grell, jen co "zčervenal". xD (Víš, jak to myslím, ne? Potom, co se zjistilo, že on a Madam Red jsou zodpovědni za ten případ Jacka Rozparovače.) Protože ty jeho hlášky, to jak balí Sebbyho a vůbec jeho povaha...nádhera! ♥ Je to snad první postava, kterou jsem si totálně zamilovala a kvůli vzhledu to nebylo ani v nejmenším. <3 A Ciel se mi taky hodně zamlouvá, potom Finny je takový ňuňu a Tanaka kolikrát zabíjí. xD Charaktery v tomto anime jsou podle mě naprosto dechberoucí. Naopak děj jsem čekala o něco lepší, přišlo mi to spíš jako takové oddechové anime. Za mě je to 9/10, z toho celé 2 body jsou jen za Grella. x3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama