Cuticle Tantei Inaba [recenze]

9. března 2013 v 17:43 | Ame
OBECNÉ
Typ: Série
Počet dílů: 12
Rok vydání: 2013
Žánr: komedie
Ke stažení zde: Nauinorae

DĚJ
Hiroshi Inaba je napůl vlk a napůl člověk posedlý vlasy. Přezdívá se mu Vlasový detektiv Inaba, protože pomáhá policii vyšetřovat různé případy, díky své schopnosti získat informace pomocí chuti vlasů. Pomáhá mu Yuta, chlapec vypadjící jako dívka, který s ním sdílí pohled na svět, chrání ho a podporuj a pak také oproti těm dvěma dost racionální Kei. Do Inabova poklidného života vstupuje kozel a zloduch Don Valentino se svým pomocníkem Lorenzem, kteří padělají a kradou peníze. Inaba musí Don Valentina zajmout za každou cenu!

OPENING
(tenhle opening vypadá až moc normálně na to, jaké je Cuticle Tantei Inaba šílené anime :p)

DODATEK
Tohle anime je šílené. Nemá žádný hlubší smysl a člověk si chvílemi říká, že to divnější být nemůže. Jenže může. Některé scény jsou opravdu nad smysl chápání, například když asi čtyřletá holčička postaví dům, nebo Inaba hraje hru, která ho přenáší do minulosti, kde musí porazit armándu z rýže a to obojí v jednom díle. Je zde naznačené yaoi, ale jen kvůli pobavení.
Pokud očekáváte něco duchaplného, tak se na tohle nedívejte, je to jedno z těch takzvaných "WTF" anime, kde se dějí samé šílené věci. Ale na odreagování je to dokonalé, hodně se nasmějete, takže pokud se chcete zasmát, tak se na to koukněte. Šílenost každého dílu vás nezklame :D

HODNOCENÍ
Děj 5/10
Postavy 7/10
Grafika 7/10
Hudba 7/10
Vtip 9/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Duo Kokoro Duo Kokoro | E-mail | Web | 18. března 2013 v 12:45 | Reagovat

WTF anime zásadně nezkoukáváme, ale je tam naznačený yaoi? Hmm .. Stojí to za zamyšlení, aleee.. Ne, nevíme. Máme toho poslední dobou hodně. Ačkoli nás tvůj posudek tak nějak navnadil. Dost nás navedl k přemýšlení. Smíchu není nikdy dost..

2 Danirez Danirez | Web | 22. dubna 2014 v 15:04 | Reagovat

Mám za sebou asi čtyři díly a čekala jsem, že to bude lepší. Většinou mě ty scény nepřijdou nijak směšné, asi jsem na tenhle typ anime už "moc velká". :D Moje o deset let mladší ségra by to nejspíš zkoukla během chvilky a ještě by jí to přišlo parádní, ale pro mě už to vůbec není šálek čaje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama