Teo Lied no. 3

28. června 2013 v 18:03 | Ame |  Teo Lied (spoluautorská povídka)

K této kapitole nemám co říct... Snad jen tohle: Aaaano, já i Deathares jsme se nechali inspirovat Narutem, přesněji jeho neustálým ukončováním scén v nejnapínavější chvíli. Také nás velice inspirovalo to věčné natahování děje...

Počet slov: 478
Varování: V tomto díle se objeví násilné složky použité proti nebohým zvířátkům... takže pokud milujete malé, chlupaté a bezbranné tvory a bylo by vám líto jejich bezvládných těl, nečtěte to.


DÍL TŘETÍ
Vlci je napadli zcela bez slitování (vlastně jen Teovu skříň, protože Amelia spala příliš vysoko na větvi).
Teo se okamžitě probral, vytáhl zpod polštáře své dva věrné sekáčky a začal vlky nemilosrdně porcovat. V šíleném záchvatu krvežíznivosti by je pobil všechny sám, kdyby se Amelia neprobudila. Když zpozorovala, že už skoro žádný vlk na zabití nezbývá, tak se rozzuřila asi stejně, jako Teo, když mu ukradli Deatharesovu hlavu. Popadla z vedlejšího stromu veverku (chtěla popadnout svou věrnou pušku, ale trochu si to spletla) a začala jí zuřivě zabíjet zbývající vlky.
Nakonec byli všichni vlci zmasakrovaní a kvalitní sibiřský sníh nebyl bílý, ale rudý. No co naplat. Pozvou sem nějakou uklizečku a ta to uklidí. Teo měl stejně potřebu někoho znásilnit, takže ta uklizečka se bude ještě hodit…
Po té, co Teo a Amelia dospali ještě pár hodin a dali si tekutou snídani ve vkusných miskách (přesněji vydlabaných vlčích lebkách), se vydali na cestu.
Ukázalo se, že babička (ta, co ukradla Deatharesovu hlavu a za kterou se Teo již přes rok honil) je zkušená horolezkyně, a že miluje výšky, protože vylézt na tu zledovatělou skálu se Teovi a Amelii zdálo zhola nemožné. Naštěstí byl hned vedle výtah pro sluhy a veverčí oběti, které babičce dávali šamani ze Sibiřských stepních kmenů, jež se báli, že by je mohla zmasakrovat.
Z proskleného výtahu ani jeden z nich nahoru k babiččině pevnosti nedohlédl, jediné, co viděli, byla jeskyně plná ruských obchodníků s vodkou, kteří se utábořili v polovině hory. Poté, co Teo s Amelií vystoupili z výtahu, aby si doplnili energii kvalitně zamrzlou vodkou, nasedli zpátky do výtahu. Tentokrát už bez přestávky jeli nahoru.
Najednou se ze shora ozvala exploze, výtah se zatřásl a následně zřítil. Naštěstí Teo včas vytáhl sekáčky a sebe i Amelii zachytil o skálu. Začal šplhat s Amelií pohodlně usazenou na zádech nahoru a Ame (aby se nenudila a měla dostatek úchylných představ) si v klidu prohlížela detaily yaoi mangy za pomocí lupy.
Po pár hodinách se jim vysypala na hlavu hrst sněhu a tak poznali, že jsou nahoře. Když vylezli, našli zasněženou plošinu, na níž stál monumentální hrad. Teovi připomínal ten z DisneyLandu, kam se jednou jel podívat, ale potom už ho tam nikdy nepustili, protože ve vzteku z nedostatku cukrové vaty uškrtil maskota parku Mickeyho (ano, onu slavnou myš s velkýma ušima) a dokonce i Minnie (ano, tu druhou myš, co měla kromě velkých uší i podpatky).
Vydali se k bráně, když v tom se ozvalo skřípání a ztrouchnivělá brána se zřítila Teovi těsně před nosem. Ame právě dočetla yaoi mangu a spolu s Teem zaraženě hleděli na osobu stojící ve dveřích do hradu.
Teovi se zastavil dech. Poznal to zavalité tělo, které tvarem připomínalo vejce, i to bílé afro, co měla ona osoba na hlavě (patrně to měly být vlasy). A co víc, poznal i hlavu, jež ona osoba svírala v podpaždí.

Ta osoba byla…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naomi K. Naomi K. | Web | 29. června 2013 v 10:28 | Reagovat

Sice, krtákéé! ale dobré :3

2 j-vip j-vip | Web | 29. června 2013 v 11:12 | Reagovat

oo už sa teším na pokračovanie :)

3 Yukihime Yukihime | 30. června 2013 v 16:32 | Reagovat

Nyah, těším se na pokráčko :D

4 Carter Carter | Web | 7. července 2013 v 10:19 | Reagovat

asiowqqqqqqqqqqqeouhivso chci vědět kdo to je! 0.0
Lol, mlátit veverkou :D Originální, rozhodně v tom pokračujte ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama